У середу, 13 лютого, студенти ТНПУ ім.В.Гнатюка у складі команди КВК “Хороша компанія” вибороли бронзу на Кременецькій лізі КВК.

“Кубок радикального Валентина ” – саме таку назву мала гра команд веселих і кмітливих, яка була приурочена до Дня закоханих. Окрім Тернополя, за перемогу гідно змагалися команда “Параноя” із міста Дубно та “Збірна Ювілейного” з Острозької академії.

За правилами гри виступ команд був розділений на три етапи: ” Візитка”, “Розминка” та “Домашнє завдання”.

У результаті, журі, підсумувавши бали за три конкурси, обрало переможців – ними виявились представники Острозької академії “Збірна Ювілейного”.

На завершення організатори пообіцяли повторити подібний захід, оскільки, за їх словами, це дає змогу розкрити нові таланти у сфері гумору.

Спільне фото команд Квк

Студентка групи Жур -3