Конкурси, Тренінги, Фестивалі

НАВЧАННЯ НЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ЗА ПОРОГОМ УНІВЕРСИТЕТУ.

Популярність і кількість онлайн-тренінгів та вебінарів від початку карантину тільки зростає. Кількість охочих поділитись власним досвідом та найсвіжішими новинками з передової журналістського фронту необмежена. Достатньо знати що і де шукати.Нижче список найближчих заходів.

ТРЕНІНГ «ОСНОВИ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ЖУРНАЛІСТИКИ»

2 — 3 грудня в Харкові відбудеться дводенний тренінг, покликаний посилити громадянську журналістику в Україні, проведе ГО “Платформа прав людини”. Тренерами та спікерами стануть відомі українські юристи та журналісти, зокрема, медіаюристка ГО “Платформа прав людини” Ольга Вдовенко, журналістка та редакторка сайту “Доступ до правди” Леся Ганжа, медіа-тренерка, виконавча директорка ГО “Український інститут медіа і комунікації”, членкиня Комісії з журналістської етики Діана Дуцик. Дедлайн подачі заявки на участь у тренінгу — 23 листопада, 23:59 Інформація про тренінг опублікована в телеграм-каналі «Типові Журналісти».

Посилання: https://cutt.ly/NTcyKQY

КОНКУРС ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОЗСЛІДУВАНЬ ДЛЯ
СТУДЕНТІВ-ЖУРНАЛІСТІВ

На конкурс подається оригінальне журналістське розслідування, яке було створено для цього конкурсу.Журналістське розслідування повинно розкривати регіональну проблематику й актуальну суспільно важливу тему.У роботі над журналістським розслідуванням автори повинні спиратися на методи журналістики даних, метод фактчекінгу, відкриті дані з державних реєстрів, кадастрів (напр., реєстр судових рішень, реєстр нерухомого майна тощо).Прийом робіт до 30 листопада 2021
Інформація про тренінг опублікована в телеграм-каналі «Типові Журналісти».

Посилання: https://cutt.ly/3TcoCey

ІМІ ВІДКРИВАЄ ОНЛАЙН-ШКОЛУ З БЕЗПЕКИ ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ

Інститут масової інформації (ІМІ) є незалежною, неприбутковою, недержавною громадською організацією, що діє в громадському секторі з 1995 року та реалізує проєкти, спрямовані на посилення позитивного впливу медіа на становлення громадянського суспільства в Україні.
У межах Школи передбачається чотири тематичних навчальних модулі з безпеки для медійників. У кожному модулі передбачено чотири онлайн-семінари. Вебінари проводитимуть впливові й успішні професійні тренери, медійники, що мають значний досвід роботи в складних ситуаціях і поділяться практичними рекомендаціями з учасникам. Базові навчальні модулі заплановано на березень, червень, вересень та листопад. Інформація про тренінг опублікована в телеграм-каналі «Типові Журналісти».

Посилання: https://cutt.ly/iTcpnQ7

ОНЛАЙН-ТРЕНІНГ З ПРОТИДІЇ ДЕЗІНФОРМАЦІЇ. НАКИПІЛО.

Запрошуємо на Онлайн-тренінг з протидії дезінформації 3.0.
Навіщо? Зрозуміти, як працюють маніпуляції в медіа та політиці, як на них не вестись.
Хто спікери? Олена Лептуга, Богдан Геньбач, Віктор Пічугін, які мають багаторічний досвід роботи в медіа та аналізі фейків.
Коли: 24-26 листопада
Де: в режимі онлайн, платформа Zoom Інформація про тренінг опублікована в фейсбук-групі Накипіло. Освіта

Посилання: https://cutt.ly/zTca2rI

Радимо слідкувати за вищезгаданими каналами та групами. Посилання на тренінги у них з’являються регулярно. Не пропустіть дедлайн!

Остап Грицишин

Завантажити (PDF, 335KB)

Гранти, конкурси (Червень – 2016)