Нещодавно на екскурсію у регіональний канал TV-4 завітали студенти першого курсу факультету філології і журналістики ТНПУ ім. В. Гнатюка разом із викладачами Олесею Мединською та Надією Янець, які організували захід.

Головний редактор каналу Наталія Стецюк ознайомила майбутніх журналістів з історією заснування телекомпанії, розповіла студентам про специфіку роботи медійників з новинами. Вона переконана, що журналістика – це найцікавіша у світі професія, адже завдяки їй можна дізнатися про інші види діяльності, побувати у найнеочікуваніших місцях тощо. Журналісти відділу новин ділилися досвідом щодо створення інформаційних відеосюжетів, роботи медійників у прямому ефірі.

Креативний директор студії «Production» Антон Іванюха ознайомив студентів із технічною базою телеканалу, продемонстрував найновіше обладнання для зйомок. Крім цього, студенти-журналісти оглянули телестудії, спробували себе в ролі ведучих, трненувалися начитувати текст із суфлеру.

В одній із телестудій TV-4

Студенти слухають розповідь