Сьогодні, 6 жовтня, у стінах Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка відбулася наукова конференція із розкриття проблеми «Гендер у медіа». Очолив її запрошений гість з Рівного, український громадський діяч та журналіст – Сергій Штурхецький. Усі присутні студенти та викладачі кафедри журналістики мали змогу побачити та почути як відбувається гендерна нерівність у ЗМІ на конкретних прикладах. Журналіст розповів, що на шпальтах газет чи то на телебаченні героями матеріалів або експертами у різних ситуаціях переважно стають чоловіки, ніж жінки. Проте авторами газетних матеріалів перевага віддається останнім. Суттєва увага також приділялась проблемам ілюстрації чоловіків та жінок у ЗМІ, що мають серйозні стереотипні нерівності.
До слова, наприкінці розмови журналіст поділився своїми порадами з майбутніми колегами щодо вміння витримки гендерного балансу у висвітленні будь-якої інформації у медіа.
Тетяна Скиба
_uts4-6sd0u dmg7vv8vy2a xergpozdpay yo34uqbhnpa