Перший ефір групи ЖУР-1

13 березня 2017 року студенти-журналісти ТНПУ імені В. Гнатюка відвідали телекомпанію TV-4. Першою радо зустріла майбутніх журналістів генеральний директор телекомпанії Юлія Миколаївна Винокур, яка розповіла історію створення телеканалу, ознайомила із сучасними тенденціями розвитку та планами щодо майбутніх проектів. Зі студентами поспілкувалися фахівці TV-4 у різних напрямках, поділилися досвідом роботи, цікавими моментами, секретами «журналістської кухні». Крім того, першокурсники мали змогу стати учасниками ефіру, зокрема інформаційної програми «Провінційні вісті», а тому пізнали зсередини сутність телебачення. Вони давали інтерв’ю, читали прогноз погоди, працювали зі студійним телесуфлером. Студенти з цікавістю спостерігали за роботою різних структурних частин каналу: ньюзруму, відділу реклами, редакторського та монтажного відділів. Це додало їм блиску в очах, багато вражень та натхнення працювати над собою. Задоволені результатом екскурсії були і її організатори – викладачі кафедри журналістики Надія Володимирівна Янець і Олеся Ярославівна Мединська.

Студентка групи ЖУР-1 Ірина Гороховянко17155769_1273370189398339_3391569716044618325_n

About the Author: admin