Двері кафедри журналістики ТНПУ завжди відчинені для співробітництва з іншими вищими навчальними закладами. Зокрема, уже три роки поспіль ми співпрацюємо із Варшавським університетом і тішимося, що польські колеги активно долучаються до конференцій та інших наукових заходів, які проводяться у стінах нашого університету.

авідувачка кафедри журналістики Поплавська Наталія Миколаївна, декан факультету філології і журналістики Вільчинська Тетяна Пилипівна, доцент кафедри журналістики Синоруб Галина Петрівна

Завідувачка кафедри журналістики Поплавська Наталія Миколаївна, деканеса факультету філології і журналістики Вільчинська Тетяна Пилипівна, доцентка кафедри журналістики Синоруб Галина Петрівна

Онлайн-конференція «Регіональна журналістика: реалії, виклики, перспективи», яка відбулася 15 квітня 2021 року й була організована викладачами нашої кафедри, не виняток. Із доповідями виступили Даріуш Яруга, Кшиштоф Ковалік, Веслав Цетера, Влодзімеж Гоголєк, які викладають на факультеті журналістики, інформації та книгознавства Варшавського університету.

Влодзімеж Гоголєк (Варшавський університет)