16 травня в рамках “Тижня кафедри журналістики” викладачі і студенти відвідали перший в Україні музей журналістики, який знаходиться у селі Баворів Тернопільської області. У  цьому селищі  народилися люди, які внесли значну лепту у журналістику Тернопільщини.

До експозиції музею увійшли банери з інформацією про перші українські  газети, друковані та електронні засоби масової інформації Тернопілля, відомості про заслужених журналістів України, які живуть та працюють на теренах нашого краю, особисті речі відомих тернопільських журналістів, а також найдорожчий, зважаючи на час, експонат — газета «Діло», яка вийшла рівно 100 років тому. Окрім самого музею журналістики у приміщенні селищної ради також планують відкрити музей хліба та кімнату знаменитих людей села Баворів.

Викладачі та студенти розглядають музейні експонати Гості музею знайомляться зі історією музейних експонатів На порозі Музею

Продоус Леся, ЖУР3

Фото: Луцик Христина, Жур 3