21 листопада студенти-журналісти першого, другого та третього курсів Тернопільського національного педагогічного університету ім.В.Гнатюка відвідали Державний архів Тернопільської області. Там вони ознайомилися з експозицією оновленої виставки «Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній тобі», присвяченої учасникам Революції Гідності та увічненню пам’яті героїв Небесної Сотні.

Саме про уродженців Тернопільщини, які загинули під час Майдану розповідають документи, які знаходяться у одному з розділів виставки.

Далі екскурсоводи представили студентам виставку «Зірка сцени», яка присвячена 145-річчю від дня народження видатної української співачки, уродженки Тернопілля Соломії Крушельницької. В експозиції були наявні документи, світлини та публікації, які розповіли про життєвий та творчий шлях нашої землячки.

Майбутні журналісти мали змогу подивитися також на документальну виставку «В нас єдина мета – Україна свята», яка приурочена 75-річниці створення УПА. Студентам продемонстрували архівні матеріали, які висвітлювали національно-визвольну боротьбу вояків УПА.

Також майбутні журналісти відвідали читальний зал, ознайомились з процедурою отримання потрібних матеріалів в архіві, з журналами різних справ, з документами, реєстраційними бланками відвідувачів тощо. Студенти збагатили свої знання про історію нашого народу і почули багато чого для себе цікавого.

23804710_305629046619960_2061266374_n

Олена Чайківська та