Відчути себе журналістами-телевізійниками мали змогу одинадцятикласники ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей №9» ім. Іванни Блажкевич. Про специфіку журналістської професії, її суспільне значення у сучасному інформаційному світі школярам розповідали викладачі кафедри журналістики Мединська Олеся Ярославівна та Янець Надія Володимирівна.

Майстер-клас із журналістського фаху провели студентки спеціальності «Журналістика» Ірина Гороховянко та Людмила Ратушняк. Вони розповіли та продемонстрували, як правильно працювати з професійною технікою. Школярі спробували себе у ролі оператора, інтерв’юера  та інтерв’юйованого.

Організації зустрічі сприяла вчителька географії Царик Леся Василівна, яка провела для гостей екскурсію навчальним закладом: показала етнокуточок і духовний центр, виставкові роботи учнів.

всі залишилися задоволені зустріччю Школярі із захопленням опановують нову професію

Людмила Ратушняк