У наймузичнішій залі нашого університету 24 жовтня 2017 року відбувся гала-концерт творчого конкурсу «ТНПУ запалює зірки», організований відділом у справах молоді ТНПУ ім.В.Гнатюка. Концерт присвячено Дню українського студента.

Вели святкове дійство студентка факультету філології і журналістики Уляна Білас та студент факультету фізичного виховання Олександр Хома.

Глядачі захоплено сприймали кращі номери від переможців творчого конкурсу:
Слободяна Назарія (факультет іноземних мов) – «Чуєш , мамо»;
Лопатнюк Ольги (факультет філології і журналістики) – «До українців»;
Скасківа Віталія (історичний факультет) – «Настане час» (авторська поезія);
Шпірак Тетяни (факультет іноземних мов) – «Іноземне попурі»;
Бучинської Марії (факультет іноземних мов) – «Монолог щасливої жінки», автор Георгій Тереков;
Мецан Марії (фізико-математичний факультет) – «Тривожна ніч», автор Юлія Фединська;
Соколовської Анастасії (факультет мистецтв) – Адель «Скайфул»;
Шерстій Уляни, коцертместра Ірини Кучми (факультет мистецтв) – «Дощик», автор М.Лисенко;
Гумористична програма від Танавського Ігоря (географічний факультет) та команди КВК «Збірної ФіЖу» (факультет філології і журналістики).

Конкурс продемонстрував величезний потенціал студентів усіх факультетів університету!

Родзинкою святкової програми став феєричний виступ випускниці університету Жанни Савканич – танцювальна студія «Special» – неймовірно красивий танець у повітрі!

З вітальним словом виступив проректор з наукової роботи та міжнародного співробітництва, професор Буяк Богдан Богданович.

Наприкінці концерту ведучі запросили всіх охочих сфотографуватися та оголосили фотофлешмоб #stars_TNPU – отже, попереду нові зіркові відкриття. Можливо, зірка ТНПУ зараз поруч з вами – в аудиторії, бібліотеці, лабораторії, в комп’ютерному класі чи на стадіоні? Нехай про неї дізнаються усі!

Ще раз вітаємо переможців творчого конкурсу «ТНПУ запалює зірки» та бажаємо їм й надалі досягати все вищі і вищі зіркові висоти!

Нехай таланти розвиває праця!
Нехай у ваших долях крізь роки
Яскраво сяють творчістю і щастям
В ТНПУ запалені зірки!

Фото можна переглянути в альбомі