UNV-__s0Gbo
PtqJUUXzsh8
LzosaBnXl9g

Fashion-ярмарок під гаслом “Допоможи сиротам” відбувся 3 квітня в Тернопільському національному педагогічному університеті ім.В.Гнатюка. Організували захід студенти факультету філології і журналістики. Відвідувачі ярмарку ласували різноманітними смаколиками, приготованими студентами власноруч, користувалися послугами перукарів, візажистів та майстрів манікюру.
– Ярмарок на факультеті філології і журналістики спрямована на благодійництво та допомогу. Цього року ми провели її, щоб допомогти дітям-сиротам. Я хочу сказати, що на нашому ярмарку були не лише кондитерські вироби, ми виявили у наших студентів багато різноманітних хобі і талантів, якими вони володіють,– розповідає заступник декана Галина Синоруб.
– Це є щорічний ярмарок. Минулого року ми збирали кошти для бійців АТО, а цього року для дітей-сиріт, які перед Великоднем хочуть, щоб до них також завітало свято. Студенти та викладачі факультету активно долучились до проведення заходу. Цього року нам вдалося зібрати 2260 гривень, які передамо у сиротинець “Малятко”. Я сподіваюсь, що цей ярмарок стане традицією і буде існувати надалі,– повідомляє профорг факультету Наталя Серкіз.
– Я вважаю, що такі заходи потрібно проводити частіше, щоб ми могли хоч якось долучатись до допомоги і робити добрі справи,– каже студентка 1 курсу Олена Чайківська.
Виручені кошти організатори передадуть у тернопільський сиротинець “Малятко”. Долучались до допомоги всі бажаючі й іншим чином: приносили іграшки або книги, які також передадуть дітям.
iY8CR5-O6UI
IJ2klFfN6eo