LOGO IC

Привіт! Ми раді бачите тебе у розділі «Бібліотека», тут ти зможеш знайти цікаві та корисні книги для свого розвитку. Вони не банальні та не скучні, а навпаки цікаві та сучасні. Деякі перелік цієї літератури допоможе тобі підготуватись до пари, адже наші викладачі люблять та заохочують студентів до класної літератури, яка не тільки є цікавою, але ще й заодно інформативною.
Обирай собі книгу, вчись та розвивайся!
«Текст-пекс-шмекс. Магія переконливих текстів»
Автор: Вільям Зінсер
Книжка для всіх, хто хоче навчитися писати цікаві та переконливі тексти, спілкуючись по роботі, в листуванні з друзями або у соціальних мережах.
«Пиши, скорочуй»
Автор: Максим Ільяхов, Людмила Саричева
Книга «Пиши, скорочуй» Максима Ільяхова та Людмили Саричевої – справжнє джерело порад та корисних лайфгаків для тих, хто працює з текстами. Книга особливо спрямована на створення дієвого інформаційного, рекламного, журналістського та публіцистичного текстів.
«Писати аналітику може кожен. Мистецтво переконливого тексту»
Автор: Катерина Зарембо, Ірина Лапшина, Ілона Сологуб, Тарас Доронюк, Анна Юнґен
Існує думка, що нудний, сухий, перевантажений складнопідрядними реченнями текст — серйозний, а легкий і приємний для прочитання — ні. Однак це не так. Аналітичний текст може бути елегантним та захопливим, а головне — спричиняти зміни у діях чи свідомості. Вміти писати такий текст — корисна навичка у сучасному світі.
«Пиши сильно. Практичні вправи, поради, теорія»
«Пиши сильно» – це настільна книга для кожного, хто пише або мріє писати, але боїться наважитись. Або давно виношує ідею оповідання/повісті/роману – і не знає як її розповісти.
Навчитися писати добре – можна, якщо дотримуватися системи роботи над текстом. Цей воркбук – тому підтвердження. В одній книзі ми зібрали вправи, творчі інструменти і поради, перевірені часом і відомими літераторами. Серед яких і досвід визнаних українських письменників.
«Звичка писати»
Автор: Катерина Бабкіна
«Звичка писати» — це книжка-зошит для роботи зі словом, натхненням та собою. Нею можна скористатися, щоби краще пізнати себе як інструмент письма. Зрозуміти саме свої цілі, мотивації, страхи, бажання, потреби й можливості та з’ясувати для себе, чого і навіщо ви хочете від слів, історій, образів.
«Сторітелінг, який не залишає байдужим»
Автор: Кіндра Холл
Ви вже безліч разів чули, що сторітелінг — найпотужніший та найсвіжіший інструмент просування, здатний на все, від поліпшення комунікації до мотивації продажників і завоювання прихильності клієнтів в умовах високої конкуренції… Але де брати історії та як їх розповідати? У цій книжці Кіндра Холл, професійна сторітелерка, дає ключ до чотирьох основних типів історій, за допомогою яких ви зможете привернути увагу до себе, вирізнитись і надихнути.
«Мистецтво говорити»
Автор книги: Джеймс Борг
Виробив свою методику, як змінити спосіб мислення і поведінку в особистому житті та роботі. Обіцяє, що вона зможе зробити життя цікавішим, насиченішим і позбавить зайвого стресу, а навички спілкування сягнуть нового рівня.
«Бог дає таланти всім» 50 УРОКІВ ЩОБ ВІДНАЙТИ СЕБЕ ТА СПРАВУ ВСЬОГО ЖИТТЯ
Автор книги: Регіна Бретт
Кожен із нас має талант, проте мало хто знає, як відкрити його в собі. Книга не є зовсім інструкцією, а радше дорожня карта як написати свою власну історію успіху.
«Психологія журналістики»
Автор: Володимир Олешко
Як виглядає образ самодостатнього журналіста в епоху інтернет-технологій? Що впливає на успіх творчої діяльності журналіста: наявність таланту, психологічні особливості або знання і досвід, креативне середовище, в якій розвивається особистість, а може особисті амбіції? На ці та інші, не менш важливі та цікаві питання намагається відповісти автор книги – журналіст-практик, доктор філософських наук – залучаючи у свою роботу результати соціально-психологічних досліджень і оперуючи думкою експертів в цій галузі.
«Ціна питання: 27 інтерв’ю Євгенією Стасіневичу»
Автор: Євген Станісевич
Ґрунтовні розмови з поетами, прозаїками, літературознавцями, перекладачами, істориками і видавцями. Герої цієї книжки – “митці й інтелектуали в обіймах бурі”, хоча про особисте і приватне вони розповідають інтерв’юеру ніяк не менше. Автор збірки, вивів роль журналіста на перший план. Сам Євгеній каже, що це не від нескромності, а для особливого формату: показати живу, справжню розмову, діалог.
«Історії талановитих людей»
Автор: Ірина Славінська
«Історії талановитих людей» – розмови з людьми, які досягли успіху в своїй сфері діяльності, живі історії про пошуки себе, боротьбу зі страхами та про подолання перешкод. Ірина Славінська звернула увагу на журналістів. Серед одинадцяти героїв – п’ять журналісти, і то які! Катерина Ботанова, Ольга Герасим’юк, Сергiй Лещенко, Юрiй Макаров та Андрiй Куликов. Інші герої – це письменники.

Підготували: Аліна Онисько та Наталія Бончук ( 
 

 

 

 

 

 

Back to Top